Turnus rehabilitacyjny, dzień 3, 2.05.09

Dzień 3

Zagoniłam dziewczyny do sprzątania i tym sposobem wymusiłam przerwę. Niepełnosprawność umysłowa to ostatni problem jaki tu się pojawia. (…) Oby nie zaszła w ciąże. (…) chłopiec molestowany seksualnie przez ojca i masa innych patologii. Chyba nawet nie zdawałam sobie sprawy, że jedno dziecko może mieć tak wiele problemów i zaburzeń. Jest hard core większy niż mogłam sobie kiedykolwiek wyobrazić, choć wyobraźnie mam wielką. Można by się popłakać jak się to widzi, ale moje kochane siostry przypomniały mi o mojej wielkiej jak niebo sile i o tym,ze przecież daje sobie rade:) No tak, myślę, że 5 dziewczyn, które mam pod opieką mnie lubi i w dodatku ma do mnie respekt. Świetne uczucie…:)
***
Na dodatek w ośrodku jest cholernie zimno i zachorowałam. Idiotka ze mnie, zostawiłam antybiotyki w Zielonej. Ratuje się aspiryną od K. Jak to mówi (…) ‚ życie jest jak rollercoaster , ale kocham ten rozpęd’ 😉
***
Dzisiaj  (…) ugryzła mnie w plecy, biła, kopała i mówiła, że nienawidzi, bo powiedziałam, że idziemy na obiad. Rozwydrzone dzieciaki z programu ‚super niania’ to nic w porównaniu z jej dzisiejszymi akcjami. Powiedziałam, że jak nie idzie to nie , więc pójdę sama i ją zostawiłam na plaży.  Ludzie mieli miny jakbym wyrządzała jej wielka krzywdę.
***
Dzisiaj jeden 13-latek mi groził, że mnie zabije i rozbije mi tulipanka na głowie, powiedziałam, że ma to zrobić teraz, bo się nie boję. Spasował. Grozi mu poprawczak, jest niesamowicie wulgarny i agresywny. Nienawidzi ludzi i świata.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s