„Podziel się posiłkiem”-koordynacja, dzień drugi(ostatni)

Dzisiaj kilka grup wolontariuszy nie przyszło w ogóle. W Tesco cały dzień nikt nie stał, ja i (…) jakiś czas rozdawaliśmy ulotki w Intermarche. Tam ludzie byli hojni! Aż serce rosło kiedy widziałam osoby wrzucające do kosza nie jeden produkt, lecz kilka. Cieszyła mnie ogromnie chęć pomocy niedożywionym dzieciom. Dzieci niczym sobie na głód nie zasłużyły, prawda?:)
Każdy, kto wrzucił coś do kosza dostawał naklejkę z podziękowaniem. Wszyscy cieszyli się z nich bardzo:) Raz do naszego kosza podszedł mały chłopczyk, mógł mieć 3 latka. Dumnie niósł dwie paczki makaronu i chyba płatki do mleka. Pomogłam mu wrzucić do kosza i dałam mu za ten wielki wysiłek nawet 2 naklejki:) Ładnie się uśmiechnął:)
Ludzie tam byli naprawdę mili. Jedna młoda kobieta przyniosła słoik dżemu. Nie włożyła go jednak do kosza , lecz schyliła się, by umieścić go w kartonie  leżącym na podłodze, który za chwilę brała (…) (tj główny koordynator). Ponadto kobieta ta oddała nam ulotkę, by się nie zmarnowała. Miły gest:) Okrzyknęliśmy ją mistrzynią uprzejmości:)
Następna zbiórka chyba na Boże Narodzenie. Jak dam radę, ja się piszę!:)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s