Spotkanie klubu wolontariatu Banku Żywności

Wczoraj byłam na spotkaniu klubu wolontariatu Banku Żywności. Przyszło koło 20 osób, ledwo się zmieściliśmy. Na początku sprawy organizacyjne, tym sposobem mam zaplanowany każdy weekend na szkolenia. Dopiero 12 grudnia będę mieć wolny, chyba, że coś mi wypadnie znów ze szkoleń.
W drugiej części spotkania mieliśmy ćwiczenie integracyjne. Krzesła były ustawione w kręgu. Każdy miał na swoim krześle położyć do 10 rzeczy, które go charakteryzują. Ja położyłam kalendarz, legitymacje studencka, starą kartę akademicką, smyczkę Banku Żywności, mp3, rękawiczki itp.
Zadaniem każdego było przechodzić wg wskazówek zegara od krzesła do krzesła i wpisywać na kartce, która leżała przy krześle co o niej mówią te przedmioty. Napisali mi więc, że jestem zorganizowana, poukładana, mądra, hehe. Jednak ćwiczenie nie wypaliło. Nie każdy umiał zachować umiar. Pisanie (…), że jest blacharą jest przegięciem. (…) wyczytał u siebie, że smarki lecą mu z nosa, a (…), że ma chory pęcherz. Cóż i mnie przypadł głupi komentarz typu : ma dużo w torebce, ale czy dużo w głowie?
No cóż nie przejęłam się zbytnio, bo chyba wiem co za dziewuszysko mi to napisało:P Prezeska podsumowała, że nie można za szybko oceniać ludzi, bo pozory mylą. O! 😀

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s