FOS – Forum Organizacji Studenckich

Dziś byłam na wymienionym w tytule spotkaniu. Prowadził je przewodniczący parlamentu studenckiego. Mówiono raczej o sprawach organizacyjnych; w jakim okresie czasu kierować wnioski o dotacje, kiedy oddawać sprawozdania itp. Spotkania te są obowiązkowe, ponieważ obecność na liście może decydować właśnie o przyznaniu przez rektora dotacji. Dobrze, że przenieśli siedzibę do mojego akademika, toteż zamierzam się tam pojawiać średnio co dwa tygodnie, bo tak często się to odbywa.
Siedziałam z przewodniczącą koła cały czas rozmawiałyśmy. Od tego roku, jak wspominałam, działam w Naukowym Kole Pedagogiki Opiekuńczej jako sekretarz. Moim pierwszym zadaniem jest zredagować jutro tekst do gazety uniwersyteckiej i zareklamować koło, by zdobyć więcej członków. Ponadto będę pisać wnioski, prowadzić rozliczenia itp.
W tym roku jest nas tylko 7. Całkiem rozsądnie (…) podjęła decyzję, że wpisze tylko tych, którzy w działalność się angażują.
Wszystko jest na dobrej drodze. Mamy wiele pomysłów na ten rok.
Na początek wyjścia z dziećmi z rodzin zastępczych do kina oraz Mikołajki 12 grudnia. Przewidujemy także majówkę, może wyjścia do teatru, filharmonii, przeprowadzenie warsztatu z komunikacji lub na inny temat, być może uda się gdzieś wyjechać.

Jestem pozytywnie nastawiona i gotowa do działania! 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s