Moje pierwsze wystąpienie na konferencji :-)

Dziś pierwszy raz występowałam na konferencji pt. „Zdziwienia 2011”. Prezentowałam wyniki swojej pracy licencjackiej, której tematem była: „Percepcja własnej niepełnosprawności przez uczniów niepełnosprawnych intelektualnie w stopniu lekkim z Zespołu Szkół Specjalnych nr 1 w Zielonej Górze”.
Ksero się zepsuło, klimatyzacja na auli głównej też. Stres połączony z przekonaniem, że przecież jestem przygotowana…
Dałam radę! Lepiej niż się spodziewałam! 🙂 W trakcie wypowiadania pierwszych zdań nieco drżał mi głos, ale później poczułam się jak ryba w wodzie. Zainteresowanie słuchaczy, brawa na koniec, pytanie od osoby z publiczności na temat relacji koleżeńskich badanych. Niesamowita rzecz, niesamowita satysfakcja! Jestem z siebie bardzo dumna:-)
Mój promotor od pracy magisterskiej przyjął moje zaproszenie i przyszedł mnie posłuchać. Powiedział, że mówiłam profesjonalnie, a główny organizator napisał mi: „W Pani przypadku widać było duże zaangażowanie i staranny sposób wypowiadania się.” Cenne, wspaniałe uwaga. Dziękuję.
Dziękuję również moim znajomym, którzy przyszli mnie wesprzeć: Emilce, Karolinie, Krzysztofowi i Łukaszowi. Naprawdę miło było Was widzieć wśród innych! 🙂
Mam nadzieję, że to pierwszy, lecz nie ostatni raz! 🙂

A to ja zadowolona z wystąpienia 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s