Podsumowanie działalności w Naukowym Kole Pedagogiki Opiekuńczej (rok akademicki 2010/2011)

Przez moje inne działalności, aktywność w kole zmalała. Niestety, w wielu przypadkach pokrywały się terminy lub po prostu nie wyrabiałam czasowo. Kiedy mogłam, uczestniczyłam.
Co się jednak udało?
Udało mi się być na Mikołajkach organizowanych dla dzieciaków z rodzin zastępczych, zabrać jedną dziewczynkę do kina, być na świetnej konferencji w Poznaniu (zainspirowała mnie do tego, by również wystąpić!). Więcej grzechów nie pamiętam 🙂
Teraz wiem, że decyzja, by nie zostać prezesem koła, była słuszna. Nie dałabym rady pogodzić tylu spraw, a nic nie lubię robić na pół gwizdka. Dziękuję  jednak za taką propozycję (jeśli Pani to czyta:-) ).
Jakie więc zaszły zmiany w NKPO?
Nasza prezeska, Klaudia, jako, że niedługo broni magistraturę (trzymamy kciuki) oddała swoje stanowisko Kasi, która radzi sobie w tej roli świetnie (za Ciebie kciuki na obronie licencjata i w trudnej sesji). Ja myślę, że za rok jak odejdę, nadal to będzie trwać, tak więc, gdyby ktoś miał ochotę do nas dołączyć, proszę o kontakt 🙂
Koło naukowe – jak to wstrętnie brzmi, prawda? A ja uważam, że warto, bo dla mnie zaowocowało to długoletnią prześwietną relacją z Klaudią! O!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s