Sesja zakończona sukcesywnie! :D

Przedwczoraj skończyłam sesję egzaminacyjną. Średnia z dwóch semestrów 4,81. Jestem z siebie dumna! Gdzieś tam zawsze myślę; mogło być lepiej, ale przecież, mogło też zawsze być gorzej – ujmując to z drugiej strony. 🙂
Wpadła mi do indeksu pierwsza ocena celująca i bardzo dobry plus. Staram się o takie wyniki w zasadzie każdego dnia, więc jestem w pełni świadoma słów ‚ciężka praca popłaca’.
Co było koszmarem w tym roku? Logika i statystyka! 😀 Zawsze myślałam, że zupełnie nie mam do tego głowy, ale nie taki diabeł straszny! 😀 Logika okazała się jednym z lepszych przedmiotów:D
Seminarium zaliczone. Mój promotor niektóre podrozdziały magistratury sprawdzał mi po kilkanaście razy! Napisałam całą teorię i metodologię. W październiku czekają mnie badania z grupą osób z Zespołem Aspergera (piszę o ich obrazie siebie) i analiza wyników.
*
Przedmioty swoją drogą, wykładowcy swoją. Ile wykładowców, tyle postaw. Ja wiem na pewno, że niektórzy z nich stali się dla mnie tak wielkim autorytetem, że w wielu przypadkach staram się brać z nich przykład. Życzę Wam również wykładowców, którzy są inspiracją i sprawiają, że z uśmiechem idzie się na zajęcia, a także trzyma kontakt poza nimi.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s