100 tys. odwiedzin na blogu!!! Dziękuję!!

Kochani! Właśnie moja statystyka powiedziała mi, że na mojego bloga weszło już ponad 100 tysięcy osób! Jestem Wam niesamowicie wdzięczna za to, że odwiedzacie mnie, czytacie co się u mnie dzieje, jak sobie radzę. To naprawdę niesamowite uczucie mieć taki doping!
Dziękuję! Dziękuję! Dziękuje!
Jak to się stało? Otóż, prowadzę bloga od prawie dwóch lat, ujawniłam go w kwietniu br., gdy PWN znalazł mnie i zaproponował współpracę. Ponadto 20 kwietnia br. Onet.pl polecił mój wpis na głównej stronie i wtedy w ciągu kilku godzin znalazło się tutaj 80 tys. osób. Część z Was od tamtego czasu odwiedza mnie regularnie, co mnie ogromnie cieszy!
Zatem przez 74 dni zajrzało na powołanie-i-pasja około 20 tys. osób, co w przeliczeniu wychodzi 270 osób dziennie! Sama jestem w szoku!:O To dzięki Wam mój blog utrzymuje się w pierwszej setce najpopularniejszych blogów Onetu w kategorii ‚O dzieciach’ i ‚Książki’. Promuje mnie również Blogowa Grupa Samorozwoju – dzięki!
Miło mi widzieć Wasze komentarze – odpowiadam na każde niemal od razu. Miło mi także, gdy zgłaszacie się do mnie z problemami –  zawsze chętnie pomogę w miarę swoich możliwości.
Po cichu powiem Wam, że marzy mi się wziąć udział w konkursie na Bloga Roku, dlatego niezastąpione są Wasze odwiedziny, bowiem zwycięża najpopularniejszy. Dziękuję za każde polecenie znajomym mojego bloga, dodanie linka, kliknięcie ‚lubię to’ na facebooku itd. Wierzę w ludzi i wierzę w spełnienie marzeń, dlatego pełna optymizmu i ogromnej wdzięczności kończę ten wpis! 🙂
Pozdrawiam i ściskam każdego z Was po kolei! 🙂

2 comments

  1. Cieszę się z Twojego sukcesu! Dziękuję Ci za pomoc i zainteresowanie.
    Ciągle jeszcze istnieją wśród nas anioły. Nie mają wprawdzie żadnych skrzydeł, lecz ich serce jest bezpiecznym portem dla wszystkich, którzy są w potrzebie. Wyciągają ręce i proponują swoją przyjaźń.
    Dziękuję
    Konstancja

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s