Czy znasz kogoś, kto ma problem z dzieckiem?

Kochani, z racji tego, że od wielu lat wpływają do mnie od Was liczne e-maile i prośby o pomoc oraz coraz więcej znajomych poleca mnie do kontaktu w sprawie trudności z dziećmi i młodzieżą, postanowiłam uruchomić dla rodziców:

KONSULTACJE Z PEDAGOGIEM
przez Internet (skype)

Doszłam do wniosku, że najlepiej jest pomagać przez rozmowę, a nie wymianę e-maili, bo daje to o wiele szerszy obraz, można lepiej się zrozumieć i więcej przekazać.

Praca z trudnymi dziećmi i młodzieżą jest moją pasją! Spełniam się w tym od 2008 roku i choć czasem jest to bardzo ciężkie, czuję, że jestem do tego stworzona i powołana! Od roku 2014 piastuję stanowisko pedagoga szkolnego w najtrudniejszej dzielnicy Wrocławia i nie wyobrażam sobie pracować gdzie indziej.

Jestem osobą całkowicie szczerą. Zarówno w pracy zawodowej, jak i podczas takich konsultacji, nie mam zamiaru nikogo głaskać po głowie i przytakiwać, lecz (pamiętając o empatii) mówić wprost, to, co myślę o danej sytuacji. Czasem problem nie tkwi w dziecku, lecz w nas samych, dlatego moim zdaniem warto skontaktować się z kimś takim, jak ja, czyli całkowicie obiektywnym.

Więcej na ten temat piszę w zakładce powyżej <KONSULTACJE Z PEDAGOGIEM PRZEZ INTERNET>

Jeśli znacie kogoś, kto by potrzebował fachowej pomocy lub sami bylibyście chętni, zapraszam do kontaktu. Więcej na temat mojego doświadczenia czy wykształcenia dowiecie się w zakładce „O mnie”.

Co o tym wszystkim sądzicie?

PS. Poza konsultacjami pedagogicznymi w dalszym ciągu prowadzę COACHING ON-LINE oraz na żywo, jednak nie mieszam tych dwóch form wsparcia. Ofertę coachingu znajdziesz <TUTAJ>. Udało mi się już przeprowadzić ponad 250 sesji coachingowych 🙂

Pozdrawiam!

 

4 comments

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s