Coaching

Zaraz po byciu pedagogiem, moją kolejną pasją jest bycie coachem i wspieranie innych w ich realizacji celu. Przeprowadziłam już ponad 250 sesji coachingowych, a jedna z moich klientek wydała niedawno swoją powieść 🙂 Mogę zaoferować Ci coaching w formie online (zdalny) przez skype.

Rozumiem, że w tym momencie nie wiesz czy coaching jest dla Ciebie i czy akurat ze mną ułoży Ci się współpraca. Nie szkodzi! Wyślij wiadomość przez formularz kontaktowy dostępny >>TUTAJ<<   

Zaproszę Cię na pierwszą bezpłatną rozmowę, odpowiem na Twoje pytania dot. coachingu i swojego doświadczenia. Pierwsza nasza rozmowa organizacyjna nie będzie sesją coachingową i nie będzie Cię do niczego zobowiązywać. Dopiero po niej podejmiesz decyzję czy chcesz umówić się na pierwszą sesję coachingową.

Więcej informacji udzielam e-mailowo, zapraszam do kontaktu,
Iwona Góra

 Coaching jest dla Ciebie, jeśli pragniesz:

  • rozwinąć swój potencjał,
  • zwiększyć swoją motywację do działania,
  • przekroczyć swoje ograniczenia,
  • osiągnąć cel lub znaleźć go w życiu,
  • zwiększyć swoją efektywność i wydajność,
  • poprawić relacje z innymi,
  • pracować nad swoimi niedoskonałościami i uwydatnić zalety,
  • dokonać jakichkolwiek ważnych dla Ciebie zmian!

REFERENCJE osób, z którymi prowadziłam sesje coachingowe:

„Pewnego dnia stwierdziłam, że moje życie stoi w miejscu i że koniecznie trzeba coś z tym zrobić. W ten sposób wpadłam na pomysł, aby zapisać się na coaching. Sama do końca nie wiedziałam, jakie są moje oczekiwania. Bałam się usłyszeć, że skoro sama nie wiem, co ze sobą zrobić, to coach nie będzie mi w stanie pomóc. Na szczęście trafiłam na Iwonę, która już na pierwszym spotkaniu pomogła mi uświadomić sobie, czego w życiu pragnę i nad czym muszę popracować. Każda sesja z nią była jak niesamowita przygoda w głąb samej siebie. Zrozumiałam, jak wiele w życiu mam i jak wiele jeszcze mogę osiągnąć. Nauczyłam się radzić sobie ze stresem, pracować ze swoimi emocjami oraz cieszyć się najmniejszymi drobiazgami dnia codziennego. Poza tym spełniam swoje marzenie, które zawsze było spychane gdzieś „na później”, a które sprawia mi ogromną frajdę. Nawet po kiepskim dniu, sesje z Iwoną dawały mi ogrom pozytywnej energii i poprawiały humor. Coaching nie kończy się jednak wraz z ostatnią sesją. To jest nieustanna praca nad sobą i swoimi słabościami. I teraz nauczona własnym doświadczeniem zrozumiałam, że jedyną przeszkodą na drodze do realizacji własnych celów jesteś ty sam! Także, do dzieła! :)” 

Marta, Bytom

„Przed napisaniem do Iwony nie wiedziałam zbyt dużo o sesjach coachingowych, ale od koleżanki usłyszałam, że sesje z coachem jej pomagają, postanowiłam spróbować. Już pierwsze sesje zaskoczyły mnie bardzo pozytywnie. Każde ćwiczenie otwierało mi oczy, dowiadywałam się o sobie coraz więcej, jednocześnie pracując nad sobą. Między sesjami realizowałam zadania i nie mogłam się doczekać kolejnego spotkania. Po każdej sesji byłam przepełniona pozytywna energia i siłą do działania. Sesje pomogły mi zrealizować wszystkie moje cele, a nawet więcej! Współpraca z Iwoną była dla mnie niesamowitym doświadczeniem, jest to osoba bardzo sumienna, kreatywna, jej podejście jest bardzo “ludzkie”, nie ma dystansu typu “nauczyciel – uczeń”, dzięki temu na sesjach można poczuć się swobodnie i całkowicie się otworzyć. Polecam wszystkim sesje z Iwoną!”

Iza

„Po kilku sesjach coachingowych postrzegam Iwonę jako osobę kochającą pracować z ludźmi i wspierać drugiego człowieka. Dzięki świetnie prowadzonym spotkaniom (trafionym pytaniom i ciekawym propozycją zadań) po każdym spotkaniu jestem bliżej celu i realizacji marzeń.Jestem bardzo wdzięczna Iwonie za wsparcie przy przelaniu na papier marzeń, które do tej pory były tylko w mojej głowie, oraz usystematyzowanie ich w celach szczegółowych. Dzięki temu łatwiej jest mi podejmować konkretne działania. W sesjach coachingowych prowadzonych przez Iwonę lubię to, że mam czas do przemyśleń, do chwili zastanowienia się nad odpowiedzią. Ważne jest dla mnie również „poczucie bezpieczeństwa” (fakt, że to co będzie działo się na sesji pozostanie między nami) oraz zasada „nie oceniamy” (czyli nie ma złych i głupich pomysłów). Choć w życiu codziennym nie jestem otwartą osobą, to przy Iwonie nie czuję żadnych barier i chętnie szczerze z nią rozmawiam. Gorąco polecam Iwonę!”

Paulina z Wieliczki

Wpis Pauliny na blogu o coachingu ze mną:

http://www.mlodypedagog.blogspot.com/2012/08/w-strone-realizacji-marzen-coaching.html

 „Cieszę sie, że zaufałam Iwonie. Skutecznie pomagała mi zobaczyć niedorzeczność niektórych z moich przekonań, które ograniczają mój potencjał. To ciekawe jakie przerażające wizje mogłam snuć w swojej głowie a kiedy zostały wypowiedziane głośno, w obecności drugiego człowieka – często stawały się zabawne, traciły swoją moc. Ciekawie było przejść ten proces. Dla mnie zaczął sie od wielkiego entuzjazmu i zapału, potem przeszedł w nagły brak wiary w siebie i moje pomysły na zmiane drogi życiowej – wszystko wydawało sie odległym marzeniem, nieosiągalnym snem. Jednak dzięki temu, że miałam bardzo wymagającą Iwonę za coacha przyszedł dzień gdy zaczęłam wierzyć w swoje marzenia i że mogę osiągnać to czego chcę. To było bardzo inspirujące doświadczenie. Dziękuję Ci Iwono, że byłaś towarzyszem moich myśli.”

Monika Kaleta

„Uświadomiłaś i pokazałaś mi w jaki sposób mogę skutecznie planować i zarządzać zarówno życiem zawodowym, jak i osobistym. Czas spędzony podczas sesji coachingowych doprowadził – dzięki Twojemu profesjonalnemu i dojrzałemu podejściu – do poważnych refleksji dotyczących moich celów i wdrożenia konkretnych działań, których implementacja z dnia na dzień przynosi mi coraz więcej korzyści.”

Martyna z Wałbrzycha

„Ktoś mi kiedyś powiedział, że nic nie dzieje się bez przyczyny, zawsze jest po coś. Po to byśmy wyciągali wnioski, abyśmy wypatrywali sukcesów nawet tych małych i odnajdywali w nich sposoby na doskonalenie się. Tą osobą była Iwona. Za co jestem jej niezwykle wdzięczna i z czystym sercem mogę polecić ją jako coacha bo wiem, że zawsze daje z siebie 100 % a nawet więcej. Nie oddałabym ani jednej sesji. Dziękuję Iwona.”

Ewelina Januszewska

„Po kilku sesjach miałam wrażenie ze Iwona poznała mnie lepiej niż osoby, które znają mnie latami. Czasami łatwo zgubić się wśród masy codziennych spraw i zagłuszyć swój wewnętrzny glos. To my sami wiemy najlepiej czego pragniemy z kim i jak chcemy zyc. Już po kilku sesjach zajrzałam w głąb siebie i znalazłam to czego szukałam. A Iwona cierpliwie słuchała mnie i pytała, dzięki czemu otworzyłam oczy i wszystko nagle stalo się proste, jasne i   przejrzyste. Nigdy wcześniej nie doświadczyłam tak szybkiej, pozytywnej, zmiany. Ogromnie cieszę się, ze na mojej drodze życia spotkałam takiego Coacha jak Iwona.”

Tosia z Krety

„Pozytywna, zachęcająca i pomysłowa! Tak opisuję Iwonę – wspaniałego coacha, którą serdecznie polecam! Przede wszystkim osoba, która jest godna zaufania, cierpliwa i szczera. Empatia i umiejętność nawiązywania kontaktu to cechy Iwony, które dają poczucie bezpieczeństwa podczas spotkania. Dzięki sesjom po raz pierwszy wyznaczyłam sobie konkretne i realne cele, które spisałam i do których wytrwale dążę. Świetne ćwiczenia i właściwe pytania pozwoliły mi dojść do zaskakujących wniosków, które pomagają mi na bieżąco skutecznie pracować nad sobą. Dziękuję za wspaniałą i owocną współpracę! Polecam serdecznie! Życzę samych sukcesów!”

Gosia /Wieliczka/

„Iwonie najbardziej chciałam podziękować za to, że uświadomiłam sobie, jak wielu rzeczy nie muszę robić i jak wieloma opiniami nie powinnam się przejmować, a przy tym pozostać zadowolona z siebie.  Metody, którymi posługiwała się Iwona, pozwoliły mi nabrać większej pewności siebie, a głównie – pozbyć się wyrzutów sumienia. Dzięki pomocy Iwony nauczyłam się wyznaczać sobie cele i wybierać drogę ich realizacji. Nie mogę nie docenić ogromnego wsparcia, które dostałam od mojego coacha. Iwona zauważyła we mnie wiele rzeczy, których ja sama nie do końca sobie uświadamiałam. Dziękuję!”

Ania z Poznania

„Jak mogę określić Iwonę jako coacha? I- inspirująca W- rażliwa O- optymistyczna N- naturalna A- asertywnaMogę też tak, parafrazując trochę tekst piosenki: „Sam się przekonaj, ile słodyczy jest w słowie Iwona!” A tak całkiem serio. Coaching z Iwoną był dla mnie przyjemnością. Po każdej sesji czułam się zmotywowana. Uświadomiłam sobie pewne rzeczy, dostałam fajne narzędzia. Dzięki niej, nauczyłam się troszczyć nie tylko o innych, ale i o siebie. Uwierzyłam, że porażka nie czyni mnie przegraną, a samo ( bez włożonego wysiłku) nic się nie stanie. Trzeba pracować, każdego dnia. Mam nadzieję, że nie zmarnuję tego, co otrzymałam.”

Gosia z Zielonej Góry

„Proces coachingu u Iwony pomógł mi podjąć decyzję. Iwona jako coach świetnie potrafi słuchać i zrozumieć drugiego człowieka. Czułam się traktowana w bardzo indywidualny sposób, Iwona pamiętała szczegóły naszych rozmów przy zapewne natłoku innych osób oraz zajęć. Jest dla mnie autentyczna jako osoba i bardzo profesjonalnie podchodzi do swojego zajęcia. Przy tym taktowna, kulturalna, a i potrafi zażartować. Życzę powodzenia w dalszej drodze i dziękuję za coaching.”
Ania
Zwróciłam się do Iwony z prośbą o pomoc w – wydawałoby się  – błahych sprawach, jednak istotnych w naszych codziennych kontaktach zawodowych, prywatnych,w pracy i w domu. Tak naprawdę nie można oddzielić jednego od drugiego. Dzięki sesjom z Iwoną uświadomiłam sobie dokładnie co chcę, a czego nie, określiłam wyraźne granice i to pomaga mi i w pracy, i w domu. Dziękuję bardzo!
Joanna Korsan

„Cześć, Coaching Iwony Turzańskiej jaki odbyłem bardzo mi pomógł przyśpieszyć zmiany i ułożyć niektóre sprawy w głowie. Ćwiczenia jakie dostałem sprawiły że przeskoczyłem granice z którymi zmagałem się od dłuższego czasu. Dzięki temu procesowi udało mi się wykorzystać doświadczenia by wejść na kolejny poziom rozwoju. Sam proces coachingu w jej wykonaniu jest bardzo rozwijający, pytania są bardzo celne, nakłaniają do myślenia. Dzięki temu udało mi się poznać prawdziwy problem, znaleźć rozwiązanie i ukończyć kurs Hipnotyczna Zmiana Osobista dający mi narzędzia do natychmiastowej zmiany siebie i uprawniania hipnoterapii, czyli mogę pomóc komuś zmienić błyskawicznie coś co przeszkadzała a normalnie trwało by miesiąc, kilka lub lata. Udało mi się spełnić marzenie, choć inaczej niż zakładałem pierwotnie. Polecam coaching Iwony Turzańskiej bez jej pomocy zapewne odrzucił bym zaproszenie do udziału w kursie. Wszystko ma swój czas i miejsce, nic nie dzieje się bez przyczyny. Pozdrawiam”

 Marcin Korbiel

www.twojadrogasukcesu.pl

„Dzieki niej stałam się bardziej sobą .Iwona jest niezwykle wyrozumiała  oraz cierpliwa  . Podczas procesu coachingowego uświadomiłam sobie wiele wartościowych rzeczy. Poznałam lepiej swoje realne możliwości. Iwona jest coachem ,który naprawdę dodaje skrzydeł! DZIĘKUJĘ ! : ) : )”

Magda z Rzeszowa

„Iwona jest coachem z krwi i kości, wie jak reagować, wie jak pytać i jak słuchać. Dzięki tym kilku sesjom otrzymałam oczekiwane wsparcie i pojawiły się we mnie motywacje do kolejnych zmian.”

Agnieszka z Poznania

„Iwona zadała mi kilka prostych pytań. Jak się wkrótce okazało – bezcennych. Od pierwszej sesji, a jest to dopiero kilka miesięcy, przebyłam długą drogę. To gdzie teraz jestem zawdzięczam w dużym stopniu temu, że Iwona była przez kilka godzin moim towarzyszem podróży.”

Martyna z Legionowa

„Dziękuję za wyrozumiałość i życzę powodzenia w coachingu, pozdrawiam”

Aga

„Dzięki coachingowi zrealizowałam swoje cele, a Iwona Turzańska była moim coachem i zarazem wsparciem, to było dla mnie bardzo ważne, aby mieć poczucie wsparcia u coacha. Przez kilka sesji Iwona dostrzegła we mnie to, czego wcześniej nie umiałam w sobie dostrzec. Jestem jej bardzo wdzięczna za wysłuchanie mnie i za ćwiczenia, które bardzo mi pomogły. Szczerze polecam Wam Iwonę Turzańską, ponieważ umie sluchać ludzi i jestem pewna, że i Was też wysłucha. Dziękuję jej ogromnie z całego serca!”

Weronika z Tczewa

Wpis Weroniki na blogu o coachingu ze mną:

http://wero89.blogspot.co.uk/2012/09/coach-i-coaching-jeden-swiat-czowieka.html

„Iwona jest przygotowana do swojej pracy. Posiada wiedzę, kompetencję i humanistyczne podejście do człowieka. Odznaczającą właściwością jest przede wszystkim Jej wola pomocy drugiemu człowiekowi w zmianach życia „na lepsze” (trybu, sposobu bytowania, myślenia, podejścia, realizowania siebie i celów). Współpraca z Iwoną przynosi korzystne rezultaty.”

 Eryk z Wrocławia

„Witam, miałem z Panią Iwoną sesje w maju 2012 roku i jestem w pełni usatysfakcjonowany z naszej współpracy. Pani Iwona doskonale rozumiała o czym do niej mówię i umiała się wczuć w moją sytuację, co skutkowało owocną współpracą. Pozdrawiam!”

Piotrek z Wrocławia

„Osoba ciepła i otwarcie nastawiona do każdego celu jaki sobie osoba coachowana obiera. Wymagająca i dobrze przygotowana do każdej sesji, podczas których to klient musi spojrzeć na swoją postawę i określić co jest tak a co nie. Jeśli ktoś liczy na obijanie się i „odwalenie” pracy, to nie do tego coacha :)”

Damian z Wrocławia

„Cześć, oto początek przygody z Iwoną:  Kolega dał mi namiar na bloga Iwony, poczytałem trochę i zachwyciłem się bogatą i pozytywną treścią, od której aż pryska przyjemnym entuzjazmem. Następnie poczytałem o doświadczeniach i osiągnięciach Iwony, byłem i jestem nadal pod ogromnym wrażeniem, to wspaniałe doświadczenia i dokonania, które dają dobrą wiedzę i mądrość. Nie musiałem się namyślać długo, więc zaprosiłem do kontaktów i w ciągu jednego dnia nawiązaliśmy relacje. Umówiliśmy się na spotkanie, przez skypa i zaczęliśmy rozmawiać i nawet nie czułem tremy, choć jestem dosyć nieśmiały. Pierwsza godzina minęła szybko, rozgadaliśmy się i było miło.  Następna sesja to ja się rozgadałem i byłem pod wrażeniem, że Iwona jest taka cierpliwa, kolejne spotkania także były przyjemne, ćwiczenia fajne i pewne rzeczy, który sobie uporządkowałem, które teraz owocują w piękne owoce. Nasze rozmowy i możliwość wygadania się, są bardzo cenne, a ćwiczenia i sposoby uporządkowania sobie celów, emocji, przekonań, pomogą mi za pewne na całe życie, Takie spotkania z coachem są warte każdej ceny, bo to inwestycja w siebie, która jest na wiele lat.  Bardzo fajną rzeczą jest tak, że coach nie narzuca się, nie przekonuje, nie wmawia nic, nie osądza, jak to często psycholodzy robią,  Iwona spisała się świetnie, jako coach, widać i czuć doświadczenie, profesjonalizm, a przede wszystkim pasje, przyjacielskie podejście do ludzi, które jest na wagę złota. Dlatego mogę śmiało polecić coaching u Iwony.  Dziękuje Iwona za wszystko.”

Artur

W prowadzeniu coachingu kieruję się Kodeksem Etycznym ICF (International Coach Federation) dostępnym na stronie: http://icf.org.pl/index.php/pl/kodeks-etyczny.html

4 comments

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s