Tanie perfumy damskie

Tanie perfumy damskie wcale nie muszą dużo ustępować droższym odpowiednikom. Przeczytaj nasz poradnik zakupowy, by dowiedzieć się, jak je dobrać, czym się kierować przy zakupie i jakie tanie perfumy damskie są najlepsze.

Tanie perfumy damskie Ranking
Jakie Tanie perfumy damskie?
Ranking najlepszych >>>

Jakie tanie perfumy damskie wybrać i kupić?

Mówiąc „tanie perfumy damskie” mamy z reguły na myśli potoczne znaczenie tego wyrażenia, określające wiele produktów zapachowych. Jakie są ich rodzaje?

Możemy wymienić:

 • Wodę toaletową (Eau de Toilette), której zawartość substancji zapachowej wynosi powyżej 5%, ale nie przekracza 12%.
 • Wodę perfumowaną (Eau de Parfum) – tutaj widełki wynoszą od 10% do 18% substancji zapachowej,
 • Perfumy (Parfum / Perfume) – zawierają od 20% do 40% substancji zapachowych.

Który z tych rodzajów tanich perfum damskich najlepiej wybrać? To wszystko zależy, jakiej oczekujemy trwałości i intensywności. Zapach będzie najsilniejszy i utrzyma się najdłużej w przypadku prawdziwych perfum, natomiast woda toaletowa okaże się bardziej subtelna i krótkotrwała, przez co świetnie nada się do komunikacji publicznej czy do pracy.

Tanie perfumy damskie
Tanie perfumy damskie / Jakie wybrać? Gdzie kupić? Opinie, ranking i cena

Tanie perfumy damskie – warstwy

Tanie perfumy damskie, jak również wszystkie inne produkty z tej kategorii, dzielą się na poetycko nazwane warstwy, które mówią nam, jak wygląda ich struktura.

Wyróżniamy:

 1. Głowę – pierwsze wrażenie, które po chwili się ulatnia,
 2. Serce – czujemy je nieco później i przez dość długi czas,
 3. Głębię – najbardziej subtelna, przez co najpóźniej ją wyczuwamy, ale i najdłużej się utrzymuje.

Jak widzicie, by wybrać najlepsze perfumy damskie, potrzeba czasu, aby zapoznać się ze wszystkimi zapachami, wchodzącymi w ich skład. Jeśli będziemy postępować zbyt pochopnie, może się okazać, że przy dłuższym stosowaniu perfumy zaczynają nam przeszkadzać.

Jakie wonie dominują w tanich perfumach damskich?

Tanie perfumy damskie oparte są zazwyczaj na kobiecych zapachach, takich jak wonie:

 • Kwiatowe – na przykład róża, fiołek, magnolia;
 • Cytrusowe – cytryna, pomarańcza, mandarynka;
 • Drzewne – drzewo sandałowe;
 • Orientalne – wanilia,
 • Wodne – mydlane,
 • Zielone – bambus, herbata;
 • Owocowe – wiśnia, jabłko, brzoskwinia;
 • Ziołowe – lawenda, mięta;
 • Aldehydowe – oparte na organicznych komponentach naturalnych zapachów.

Jak wybrać tanie perfumy damskie?

By wybrać najlepsze tanie perfumy damskie, musimy uzbroić się w dobry nastrój i trochę wolnego czasu. Najlepiej robić to rano, gdy nos nie jest tak zmęczony, a w sklepie nie unosi się jeszcze chmura produktów testowanych przez innych klientów.

Szukając najlepszych tanich perfum damskich, wybierzmy 3-4 zapachy, które odpowiadają nam zarówno cenowo, jak i przy powąchaniu zakrętki lub specjalnego papierka. Następnie aplikujemy je na skórę w miejscach, gdzie wyczuwalny jest puls i pozostawiamy najlepiej do następnego dnia, by mieć szansę odczuć wszystkie warstwy zapachu.

Oczywiście, tanie perfumy damskie możemy wybierać również spontanicznie, w ciągu kilku minut. Nie negujemy takiego postępowania, jednak czas do namysłu sprawia, że mamy większe prawdopodobieństwo znaleźć idealny zapach w niskiej cenie.

Jakie Tanie perfumy damskie
Jakie Tanie perfumy damskie wybrać? Gdzie kupić? Opinie, ranking i cena

Tanie perfumy damskie a rodzaj skóry

Czy rodzaj skóry ma znaczenie przy wyborze tanich perfum damskich? Oczywiście! Posiadaczki skóry normalnej mogą pozwolić sobie właściwie na wszystko, co się im podoba. Osoby obdarzone tłustą cerą powinny wybierać nieco subtelniejsze zapachy, bo w ich przypadku perfumy utrzymują się dłużej i mocniej pachną.

Świetnym pomysłem będą nuty cytrusowe. Jeśli zaś chodzi o skórę suchą, powinniśmy wybierać mocniejsze wonie i unikać dużej zawartości alkoholu.

Tanie perfumy damskie a okazja

Na jaką okazję wypada użyć tanich perfum damskich? Okazuje się, że na… każdą. Nawet produkty w niskim budżecie mogą spełnić nasze oczekiwania i pasować do eleganckich kreacji, jeśli tylko dobrze je wybierzemy.

Co więcej, tanie perfumy damskie sprawiają, że możemy lepiej dobrać zapach do okoliczności i stroju. Jak to możliwe? Niska cena sprawia, że z przeciętnej pensji możemy sobie pozwolić na kilka opakowań o różnych właściwościach.

Tanie perfumy damskie a trwałość

Tanie perfumy damskie wcale nie muszą być mniej trwałe od drogich odpowiedników. Dodatkowo możemy przedłużyć czas ich utrzymywania się na skórze dzięki kilku prostym sztuczkom. Jakim?

 • Na pół godziny przed aplikacją tanich perfum damskich, posmarujmy skórę balsamem do ciała, najlepiej takim o jak najsłabszej woni. Zapach utrzyma się dłużej dzięki odpowiedniemu nawilżeniu.
 • Gdzie aplikować tanie perfumy damskie? Najlepiej spryskać nimi miejsca, gdzie wyczuwamy puls: nadgarstki, zgięcia łokcia, szyję. Ciepło i pulsowanie sprawią, że zapach lepiej się uwolni.
 • Po zaaplikowaniu tanich perfum damskich absolutnie ich nie rozcieraj. Pozostawienie, by wyschły same, jest o wiele lepszym pomysłem.
 • Tanimi perfumami damskimi można spryskać także włosy lub przynajmniej szczotkę. Fryzura świetnie chłonie zapachy i uwalnia je przez długi czas.

Tanie perfumy damskie – oryginał czy podróbki?

Poszukując tanich perfum damskich, czasem dajemy się złapać w pułapkę. Tak bardzo pragniemy postawić na swej półeczce flakon z logiem znanej, prestiżowej marki, że decydujemy się na zakup podróbek. To ogromny błąd!

Dlaczego?

Tanie perfumy damskie, będące podróbkami znanych marek, często produkowane są w szemranych miejscach i nigdy nie mamy pewności, czy posiadają bezpieczny dla zdrowia skład. Co więcej, obrót podrobionymi produktami jest nielegalny i stanowi naruszenie praw pierwotnych producentów.

Zatem, poszukując tanich perfum damskich, znacznie lepiej wybrać produkt tańszej marki lub no-name niż podróbkę.

Najlepsze Tanie perfumy damskie
Najlepsze Tanie perfumy damskie

Gdzie kupić tanie perfumy damskie?

By dokonać zakupu tanich perfum damskich, nie trzeba szukać zbyt długo. Znajdziemy je w lokalnych drogeriach, perfumeriach, a nawet dyskontach, jak również w sieci. Producenci to na przykład Versace, Avon, Aurora, Beyonce, BI-ES i inni.

Cena tanich perfum damskich

Dla każdego „tanie” perfumy damskie oznacza coś innego. Niezależnie od tego, jaki zakładacie budżet na jeden flakon, najtańsze perfumy kupicie już za około 20 zł.

Tanie perfumy damskie – opinie

Wiele kobiet opowiada o zaskoczeniu, które spotkało je, gdy tanie perfumy damskie okazały się tymi najlepszymi. A jak jest z Wami? Czy też macie swoje typy z niskiej półki cenowej? Czekamy na Wasze komentarze z opiniami o tanich perfumach damskich.

Tanie perfumy damskie / Ranking najlepszych

Jeśli zastanawiacie się, jakie zapachy chętnie wybierają inne kobiety, zapraszamy na ranking najlepszych perfum damskich, gdzie znajdziecie konkretne produkty wraz z cenami.

Error:Unrecognized content encoding type. libcurl understands deflate, gzip content encodings.

Dodaj opinie na forum